Advent Hortum Endüstriyel ve Teknik Spiral Hortum

advent hortum

ADVENT HORTUM KİMDİR?

Hizmet verdiği sektörlerin her alanında kaliteli üretimi ve müşteri memnuniyetini amacı olarak kendine hedef alan advent end. Hav. Sis. Kurulduğu günden itibaren birçok sektöre çözüm ortaklığı yapmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ürünler üreterek pazara sunmaktadır. Ar&Ge çalışmaları ve istikrarlı satış politikası ile ihtiyaçları belirleyerek müşteri taleplerine hızlı ve ekonomik çözümler bulmaktadır.

Adana’da yer alan üretim tesisinde; Spiral telli poliüretan hortumlar, Flexible hava kanalları, Kaynak dumanı tahliye ve filtreleme sistemleri üretimi yapılmaktadır.

Standart ürünlerin dışında müşterilerin ihtiyaçlarını tespit ederek, uygun çözümler üretilmesi konusunda destek verecek teknik personelimiz ile endüstriyel havalandırma konusunda faaliyet göstermekteyiz.

  • Mühendislik

  • Üretim

  • Teknoloji

MİSYON

Kullanıcılara uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunup bunun sürdürülebilir olmasını sağlamak.

Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin değerlerine itibar etmek.

Evrensel değerlere bağlı, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerini yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek.

VİZYON

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve ülkemiz için değer üreten, yarattığı farkla büyüyen, sosyal ve kültürel değerlerine bağlı, çözüm odaklı, rekabetçi, güçlü ve saygın bir dünya şirketi olmak.